Rodiče, už víte, co bude vaše dítě dělat v létě? Přihlaste ho na unikátní příměstský tábor!

6. května, 2024

Připojte se k nám v srpnu a nechte své děti zažít dobrodružství jako žádné jiné. V našem příměstském táboře „Do podmořských hlubin s programováním“ se vaše dítě stane členem elitního podmořského záchranného týmu.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost pro rozvoj vašeho dítěte!

Kdy: 19. – 23. srpna 2024

Kde: RC Mozaika, Taušlova 714, Letohrad

Cena: 2 700 Kč na dítě

Kapacita: Limitováno pro 16 dětí z 1. stupně, které umí číst

Denní program: 7:30 – 16:00

Tábor nabízí jedinečnou kombinaci praktických aktivit a minimálního času stráveného u počítače. Děti se zde nejenom naučí nové dovednosti, ale také si užijí nezapomenutelné chvíle plné zábavy a objevování. Na konci tábora si každé dítě navrhne a sestaví vlastní projekt, který si odnese domů jako suvenýr ze svého dobrodružství pod mořskou hladinou.

Rezervace příměstského táboru je možná prostřednictvím online rezervačního systému RC Mozaika. Prosíme, abyste svou rezervaci provedli nejpozději do 28. června 2024. Po registraci obdržíte platební údaje a další potřebné informace. Přihláška se stává závaznou po úhradě ceny tábora.

Pro více informací kontaktujte Jitku Krejsovou na e-mailu jitka.krejsova@coaledu.cz. Neváhejte, počet míst je omezen! Přihlaste své dítě ještě dnes a zarezervujte jim místo na tomto nevšedním dobrodružství.

Nezapomeňte: V podmořském světě jsou objevy na každém kroku a vaše dítě může být tím, kdo je odhalí!

Ověřeno MonsterInsights