ChatGPT od A do Z

Už víte co je AI a jak se dá využít, ale chcete se naučit ji ovládat #naplnyCOALe? Rádi byste, aby Vaše práce byla efektivnější a jednodušší? Chcete se naučit ovládat základní nástroj ChatGPT na pokročilé úrovni pro co nejlepší výsledky? Pak je tento workshop tím pravým pro vás! Neváhejte a vkročte do budoucnosti, která se stává skutečností! Přihlaste se na workshop a změňte svůj život k lepšímu.

PŘIHLASTE SE JEŠTĚ DNES! POČET MÍST JE OMEZEN.

WORKSHOP BUDE SPUŠTĚN PŘI MINIMÁLNÍM POČTU 5 OSOB.

ADAM V. BARTOŠ

ADAM V. BARTOŠ

LEKTOR UMĚLÉ INTELIGENCE

Adam V. Bartoš je AI konzultant a lektor kurzů o umělé inteligenci(AI) a s vášní se věnuje předávání znalostí o AI široké veřejnosti. Jeho cílem je udělat svět AI přístupným a zábavným pro každého, bez ohledu na dosavadní zkušenosti. V kurzech, které připravuje, se snaží složité koncepty AI přiblížit jednoduchým a srozumitelným způsobem, aby každý mohl pochopit, jak AI funguje a jak ji může využít ve svém každodenním životě.

Pokud chcete objevit fascinující svět umělé inteligence a nezaspat dobu, tak Adam a jeho kurzy jsou tou pravou volbou.

PŘIHLASTE SE JEŠTĚ DNES! POČET MÍST JE OMEZEN.

REFERENCE

„Nejlepší workshop, jaký jsem zažila“

„Ani jsem netušila na co všechno se umělá inteligence dá využít, ale lektor nám předal tolik informací a tipů na každodenní využití, že jsem odcházela opravdu nabytá novými znalostmi. Věřím, že mě posunou dál i v práci a já tak nezaspím dobu. Děkuji a doporučuji“

„Bylo to super, děkuji! Těším se na další kurzy.“

„Velmi poučný a informacemi nabitý workshop. Hned několik poznatků od lektora jsem aplikoval ve svém podnikání. Velice doporučuji všem.“

„Úvodní workshop byl vynikající a poučný, dozvěděla jsem se spoustu nového. Pan školitel vede workshop velmi dobře a opravdu se vyzná, žádná otázka ho nezaskočila a hned pohotově odpověděl.“

„Bylo to super! Zase jsem o něco chytřejší a víc v obraze, jaká nás s AI čeká budoucnost.“

Otázky & odpovědi

1. Pro koho je workshop "ChatGPT od A do Z" určen??

Workshop je ideální pro každého, kdo již ví co AI je a jak nám může pomoci (například z našeho úvodního workshopu). Pro ty, kteří se již s ChatGPT seznámili či chtějí seznámit a rádi by jej ovládli na pokročilé úrovni a plně využívali potenciál, který nabízí. 

2. Jaké jsou předpoklady pro účast na workshopu?

Pro to, abyste ovládli ChatGPT na pokročilé úrovni nepotřebujete vysoké IT znalosti, zvládne to hravě běžný uživatel PC. Stačí tak mít otevřenou mysl a chuť se učit. Vlastní licenci ChatGPT 4 bude velikou výhodou, ale není podmínkou.

3. Co konkrétně se na workshopu naučím?

Na workshopu se naučíte vše důležité o základním nástroji ChatGPT od OpenAI. Naučíte se jak správně tvořit prompt (zadání), jak docílit udržení stylu výstupů, podíváme se na možnosti rozšíření ChatGPT a vytvoříme si i vlastního AI asistenta.

4. Jaký je formát workshopu?

Workshop je interaktivní a prakticky orientovaný. Během více jak dvou hodin probereme teorii, vyzkoušíme příklady z praxe a zodpovíme vaše otázky. Po absolvování budeme umět ovládat ChatGPT na pokročilé úrovni!

5. Potřebuji mít vlastní počítač?

Ne, vlastní notebook není nutný – workshop se pořádá v učebně vybavené počítači. Pokud chcete mít vlastní notebook, určite si jej vzít můžete. Máte-li již vlastní placenou verzi ChatGPT 4 je to velikou výhodou pro Vás! Veškeré další potřebné materiály budou poskytnuty na začátku workshopu.

6. Jaký je maximální počet účastníků na workshopu?

Pro zajištění kvality výuky a možnosti individuálního přístupu je počet účastníků omezen na 20 osob.

7. Dostanu nějaký certifikát po absolvování workshopu?

Po úspěšném absolvování workshopu obdržíte certifikát potvrzující vaše nově nabyté znalosti o AI.

8. Jak se mohu na workshop přihlásit a jaká je cena?

Přihlásit se můžete přímo na našich webových stránkách, kde najdete také informace o ceně a dostupných termínech. Platbu lze provést online prostřednictvím bezpečných platebních metod.

9. Je během workshopu možnost občerstvení?

Ano, během workshopu bude pro Vás připravené drobné občerstvení.

10. Kde se workshop koná a jaké jsou parkovací možnosti?

Workshop se koná v učebně Letohradského soukromého gymnázia sídlícího v prostorách zámku na Václavském náměstí. Vchod je přes atrium u restaurace. Vše bude značeno šipkami. 

Parkování je možné přímo na Václavském náměstí přímo před budovo.

11. Nemohu se zúčastnit v tento termín, chystáte další termíny?

Ano, určitě! Tento workshop i další workshopy se budou konat v několika dalších termínech. Brzy spustíme i online kurzy!

Pro konkrétní data sledujte naše stránky nebo se přihlaste k odběru našeho newsletteru a nic vám neunikne!

PŘIHLASTE SE JEŠTĚ DNES! POČET MÍST JE OMEZEN.

Ověřeno MonsterInsights