Odpoledne plné zábavy a šíření on-line bezpečí! Dorazte 23. května na přednášku o HOAX zcela ZDARMA!

10. května, 2024

Chcete prožít nezapomenutelný den plný objevů a zábavy? Přijďte 23. května do Kulturního domu Letohrad na bezplatnou vzdělávací akci organizovanou neziskovou organizací coaledu, kde si celá rodina užije svět programování a digitální bezpečnosti.

Zjistěte, jak zábavné může být programování!

V úterý 23. května od 14:00 do 17:00 se v Kulturním domě v Letohradě uskuteční interaktivní workshop programování pro děti a jejich rodiče. Přijďte objevit základy programování ve zcela novém světle. Tato akce poskytne jedinečnou příležitost naučit se, jaké to je mít technologie na dosah ruky. Ukázkové workshopy jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé a širokou veřejnost!

Naučte se rozpoznávat falešné a poplašné zprávy na internetu!

Od 17:00 nás ve velkém sálu kulturního domu v Letohradě čeká přednáška pro veřejnost zcela ZDARMA! Josef Džubák, expert na digitální bezpečnost, představí přednášku s názvem „HOAX.CZ – podvodné e-maily, loterie a investice“.

Tato přednáška je určena všem, kteří se chtějí dozvědět, jak rozpoznat podvodné e-maily a falešné nabídky, které mohou ohrozit vaši osobní bezpečnost i finanční zdraví. Přednáška je plná praktických tipů a triků, jak se v digitálním světě ubránit nejen pro sebe, ale i pro vaše děti.

Proč přijít?

Tato akce je ideální pro rodiny, které hledají kvalitní a společně strávený čas, zároveň chtějí, aby jejich děti získaly užitečné dovednosti v oblasti IT a digitální gramotnosti. Nejenže si prakticky vyzkoušíte, jak funguje programování, ale také se naučíte, jak se chránit v online světě.

🔗 Místa jsou omezená, proto neváhejte a rezervujte zdarma hned teď! Pro rezervaci místa navštivte naši webovou stránku a zabezpečte si účast na této nezapomenutelné akci. Klikněte zde pro rezervaci.

Ověřeno MonsterInsights