Připojte se k nám na vzrušující „Den osvěty s coaledu“ v kulturním domě Letohrad!

1. května, 2024

V srdečném prostředí Kulturního domu Letohrad se dne 23. května 2024 od 14:00 do 19:00 uskuteční akce plná poznání a zábavy pro celou rodinu. V rámci naší neziskové vzdělávací mise vám, vašim dětem a celé rodině nabízíme jedinečnou možnost objevit radost z učení a technologie.

Programovací kroužky pro děti

Od 14:00 do 17:00 mají děti spolu s rodiči možnost vyzkoušet si základy programování. Naše interaktivní workshopy jsou designovány tak, aby dětem poskytly zábavný úvod do světa technologií, kde si prakticky vyzkouší, jak kódování funguje a jak může být kreativní. Tyto aktivity budou probíhat v předsálí velkého sálu a jsou skvělou příležitostí pro děti, které uvažují o účasti v našich letních příměstských táborech.

Přednáška o nebezpečí HOAX zpráv ZDARMA!

Největším tahákem našeho „Dne osvěty“ bude přednáška, která začíná v 17:00 a končí v 19:00. Josef Džubák, odborník na digitální bezpečnost, nám poskytne přehled o tom, jak poznat podvodné e-maily, falešné loterie a škodlivé investiční nabídky. Přednáška „HOAX.CZ – podvodné e-maily, loterie a investice“ je určena pro širokou veřejnost a zvláště pro ty, kteří se chtějí naučit, jak chránit sebe a své blízké v digitálním světě. Na příkladech populárních hoaxů, jako jsou mýty o černé dodávce unášející lidi nebo bankomatové PINy, které se zadávají obráceně, probereme, jak rozpoznat dezinformace a nezakládat na nich své rozhodování.

Jak se zúčastnit?

  • Vstup na všechny části programu je zdarma, avšak vzhledem k omezené kapacitě velkého sálu, který pojme omezenou kapacitu lidí, je nutné si předem rezervovat místa na přednášku. Tímto opatřením chceme zaručit, že každý zájemce najde pohodlné místo a může se tak plně soustředit na obsah přednášky.
  • Rezervace místa můžete provést přímo na našem webu ZDE! Neváhejte, kapacita je omezená a zájem bývá velký!

Těšíme se na vás!

Tento den je výbornou příležitostí pro všechny, kteří mají zájem o technologie, digitální vzdělávání a osobní rozvoj. Přijďte se inspirovat, naučit něco nového a strávit příjemné odpoledne v kulturním prostředí s coaledu, z.ú.

Ověřeno MonsterInsights