Prodloužené Vánoce! Zapojte se do soutěže o vstupenky na přednášku E-Bezpečí!

28. prosince, 2023

Chcete začít rok 2024 něčím inspirativním? Přidejte se k nám na první přednášce organizace coaledu v Letohradu, kde se budeme věnovat tématu „Bezpečí a prevence rizik nejen v online světě“.

Máme pro vás 4 balíčky vstupenek (1+1)!

Zapojte se do soutěže na našem facebookovém profilu ZDE! Soutěž probíhá od 27. 12. 2023 do 8. 1. 2024.

Nejenže se dozvíte, jak se efektivně vyhnout online hrozbám, ale také se setkáte s nadšenci a odborníky tohoto tématu. To je šance, kterou si nesmíte nechat ujít!

Přednášky coaledu? „Skvělá příležitost, “ doporučuje Petr Fiala.   

První z cyklu plánovaných přednášek coaledu se bude konat 11. ledna příštího roku, kdy zahájí celý cyklus lektoři z E-Bezpečí, a to bude jen začátek akcí, které organizace plánuje pořádat. K dispozici budou dvě varianty vstupenek: jedna na samotnou přednášku a druhá, která bude zahrnovat i účast na networkingovém snack breaku! 

Přednášky coaledu budou probíhat jednou měsíčně ve čtvrtek a budou zaměřeny na různá témata týkající se kybernetické bezpečnosti. Akce se budou konat v krásném zrekonstruovaném domě kultury přímo v Letohradě.  Jeho prostory zajisté nabídnou ten nejlepší komfort nejen pro přednášející, ale především pro posluchače. „Jsem moc rád, že se akce coaledu budou konat v letohradském kulturním domě. Nejen kvůli zrekonstruovanému objektu, ale že to spoluobčané budou mít, jak se říká „u nosu“. A bude jen již na nich, zda využijí této skvělé nabídky a příležitosti. Velmi bych jim to doporučoval,“ zdůrazňuje starosta města Letohrad Petr Fiala. 

Projekt E-Bezpečí vznikl na Pedagogické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci v roce 2007 a za dobu svého působení se etabloval jako vysoce kvalitní a uznávána instituce specializovaná na vzdělávání (ale také výzkum a intervenci) v oblasti rizikového chování na internetu. Lektorský tým je tvořen zkušenými experty s dlouholetou praxí. Jde o certifikované lektory v oblasti všeobecné primární prevence (MŠMT) a akce pro dospělé jsou akreditovány v sytému DVPP. 

Doc. Mgr. Kamil Kopecký, Ph.D., který pracuje na Univerzitě Palackého v Olomouci a od roku 2010 je vedoucím Centra prevence rizikové virtuální komunikace Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, bude jedním z mnoha zajímavých hostů série přednášek coaledu. Pan Kopecký je zároveň vedoucím projektu zmiňovaného E-Bezpečí a projektu Digidoupě. Zaměřuje se především na rizikové formy chování v online prostředí, ale také na pozitivní a smysluplné využívání IT technologií ve vzdělávání i běžném životě.  

Sledujte coaledu na sociálních sítích.   

Zajímá vás více informací? Pak se podívejte na profily coaledu na Facebooku, Instagramu a LinkedInu, kde budou pravidelně sdíleny informace o jeho akcích, kroužcích a přednáškách. Těšíme se na vás na našich sociálních sítích a na akcích coaledu, kde budeme spojovat technologii, vzdělávání a bezpečnost, abychom vytvořili silnější digitální generaci!“ zdůrazňuje Jitka Krejsová. 

Ověřeno MonsterInsights