AI – základní kurz  pro začátečníky

Slýcháte kolem sebe pojmy jako AI, umělá inteligence a debaty jestli nás všechny nahradí? Pojďte se dozvědět pořádně co to ta umělá inteligence vlastně je a jak Vám dokáže zlepšit a zefektivnit Váš osobní i pracovní život. Nezaspěte dobu a naskočte do rozjíždějícího se vlaku směr efektivita práce. Pomocí AI ušetříte i několik hodin denně a hlavně si zjednodušíte všední úkoly a zbyde Vám více času na rodinu a koníčky.

PŘIHLASTE SE JEŠTĚ DNES! POČET MÍST JE OMEZEN.

Workshop bude otevřen při minimálním počtu 5 osob.

ADAM V. BARTOŠ

ADAM V. BARTOŠ

LEKTOR UMĚLÉ INTELIGENCE

Adam V. Bartoš je AI konzultant a lektor kurzů o umělé inteligenci(AI) a s vášní se věnuje předávání znalostí o AI široké veřejnosti. Jeho cílem je udělat svět AI přístupným a zábavným pro každého, bez ohledu na dosavadní zkušenosti. V kurzech, které připravuje, se snaží složité koncepty AI přiblížit jednoduchým a srozumitelným způsobem, aby každý mohl pochopit, jak AI funguje a jak ji může využít ve svém každodenním životě.

Pokud chcete objevit fascinující svět umělé inteligence a nezaspat dobu, tak Adam a jeho kurzy jsou tou pravou volbou.

REFERENCE

„Pro žáky sedmých tříd byla 18. června připravena přednáška o Temné straně AI a vlivech umělé inteligence. To byla prostě pecka! Pan lektor Marek Bartoš měl připravenou skvělou prezentaci, která bavila i puberťáky. Nejenže obohatil žáky, ale také nás kantory. S čistým svědomím mohu říci, že to byla jedna z nejpřínosnějších přednášek, kterou jsem doposud z oblasti IT slyšela.“

Kristýna Mačátová - Třídní učitelka 5. B na 1. stupni ZŠ 28. října Žamberk

„Nejlepší workshop, jaký jsem zažila“

„Ani jsem netušila na co všechno se umělá inteligence dá využít, ale lektor nám předal tolik informací a tipů na každodenní využití, že jsem odcházela opravdu nabytá novými znalostmi. Věřím, že mě posunou dál i v práci a já tak nezaspím dobu. Děkuji a doporučuji“

„Bylo to super, děkuji! Těším se na další kurzy.“

„Velmi poučný a informacemi nabitý workshop. Hned několik poznatků od lektora jsem aplikoval ve svém podnikání. Velice doporučuji všem.“

„Úvodní workshop byl vynikající a poučný, dozvěděla jsem se spoustu nového. Pan školitel vede workshop velmi dobře a opravdu se vyzná, žádná otázka ho nezaskočila a hned pohotově odpověděl.“

„Bylo to super! Zase jsem o něco chytřejší a víc v obraze, jaká nás s AI čeká budoucnost.“

PŘIHLASTE SE JEŠTĚ DNES! POČET MÍST JE OMEZEN.

Otázky & odpovědi

1. Pro koho je workshop "Umělá inteligence - základní kurz pro nováčky" určen??

Workshop je ideální pro každého, kdo má zájem pochopit základy umělé inteligence (AI) a chce se dozvědět více o aktuálních trendech a IT technologiích. Je vhodný pro úplné začátečníky bez předchozích znalostí v oboru i pro mírně pokročilé.

2. Jaké jsou předpoklady pro účast na workshopu?

Předpoklady pro účast jsou minimální – stačí mít otevřenou mysl a zájem se učit. Nejsou třeba pokročilé znalosti práce s PC. Postačí, když zvládnete otevřít internet či napsat e-mail.

3. Co konkrétně se na workshopu naučím?

Na workshopu se dozvíte co vlastně ta „AI“ je, proč je právě teď takový boom, ukážeme si jak umělá inteligence reálně pomáhá a naopak na co si dávat pozor. Naučíte se ovládat základní AI nástroj a zjistíte, jak jej efektivně využívat každý den v běžném osobním i pracovním životě.

4. Jaký je formát workshopu?

Workshop je interaktivní a prakticky orientovaný. Během dvou hodin probereme teorii, vyzkoušíme příklady z praxe a zodpovíme vaše otázky. Naším cílem je poskytnout vám komplexní úvod do světa AI.

5. Potřebuji mít vlastní počítač?

Ano, je doporučeno mít vlastní notebook či tablet, abyste se mohli zúčastnit se praktických ukázek. Veškeré další potřebné materiály budou poskytnuty na začátku workshopu.

6. Jaký je maximální počet účastníků na workshopu?

Pro zajištění kvality výuky a možnosti individuálního přístupu je počet účastníků omezen na 12 osob.

7. Dostanu nějaký certifikát po absolvování workshopu?

Po úspěšném absolvování workshopu obdržíte certifikát potvrzující vaše nově nabyté znalosti o AI.

8. Jak se mohu na workshop přihlásit a jaká je cena?

Přihlásit se můžete přímo na našich webových stránkách, kde najdete také informace o ceně a dostupných termínech. Platbu lze provést online prostřednictvím bezpečných platebních metod.

9. Je během workshopu možnost občerstvení?

Všem účastníkům workshopu je k dispozici přímo na patře vybavená kuchyňka s možností uvařit si kávu či čaj, připraveny budou karafy s vodou a drobné pochutiny. Samozřejmostí je přístup na toaletu a free wifi.

10. Kde se workshop koná a jaké jsou parkovací možnosti?

Workshop se koná přímo v sídle firmy na adrese Požárníků 330, 561 51 Letohrad (bývalé sídlo Policie ČR). Vstup je z boku ze dvora budovy. Po vstupu do budovy běžte po schodech do prvních patra a sledujte navigační šipky.

Parkování je možné bezplatně na ploše před koupalištěm, cca 150m od místa konání.

11. Nemohu se zúčastnit v tento termín, chystáte další termíny?

Ano, určitě! Tento začátečnický workshop i další pokračovací workshopy se budou konat v několika dalších termínech. Pro konkrétní data sledujte naše stránky nebo se přihlaste k odběru našeho newsletteru a nic vám neunikne!

PŘIHLASTE SE JEŠTĚ DNES! POČET MÍST JE OMEZEN.

Ověřeno MonsterInsights